Agentura VENDI s.r.o.

Reklamní a dárkové předměty

Každému udělá radost, když dostane nějaký dárek, většině z nás udělá radost, když někomu dárek dá. Buďte připravení a mějte dárky – reklamní předměty v zásobě nejen na Vánoce, ale i pro jiné příležitosti.

Každý rok a někdy i častěji se trápíte rozhodováním jaké reklamní dárky nebo dárkové předměty pro svoji firmu zvolit? Listujete tlustým katalogem a vybíráte? Nejste sami, dělá to většina firem a postihuje to i reklamní agentury, které je nabízejí.

Přijďte k nám a budeme se trápit za Vás. Pokud Vám vyhovuje tlustý katalog reklamních předmětů, odnesete si jich od nás hned několik, a ještě tipy na které stránky se nemáte zapomenout podívat.

Pokud už katalogy nechcete, probereme s Vámi Vaše podnikání, obor, název společnosti, cílovou skupinu pro Vaše dárky a dáme Vám originální návrhy, co použít. Vždy doporučujeme, aby dárek měl pro obdarovaného nějakou přidanou hodnotu, aby jej použil anebo si jej alespoň vzal domů. A pokud najdeme nějaký vztah dárku a Vás, máme ještě větší radost.

Reklamní dárky mohou být k různým příležitostem, mohou být stálé, aby při zdařilém jednání jste měli pro co sáhnout do "šuplíku" a dárkem poděkovat, mohou sloužit jako odměny pro věrnostní programy, dary do tombol na soutěže... A my Vám pomůžeme to vše vyhodnotit a navrhnout.

Kromě výběru dárků Vám samozřejmě zajistíme jejich nákup, potisk, balení a případně i distribuci za co nejvýhodnější ceny.

Stejně jako Vy rádi dostáváte dárky, tak i Vaši klienti mají radost z pěkného dárku. Ale všichni víme, že vybírat dárek, třeba i jen pro manželku k narozeninám, je rok od roku čím dál těžší